Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Operation
hu: Művelet

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
hu: %title @type visszaállítva %revision-date dátumú változatára.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
hu: %title @type %revision-date dátumú változatának törlése megtörtént.

en: Scheduled date
hu: Időzítés dátuma

en: Completed on @date
hu: Teljesítve @date napon
