Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Action
id: Tindakan

en: Operation
id: Operasi

en: Revert
id: Kembali

en: Revision
id: Revisi

en: Copy of the revision from %date.
id: Salinan revisi dari %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
id: @type %title sudah dikembalikan ke revisi %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
id: Revisi %revision-date untuk @type %title sudah dihapus.
