Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Schedule
ja: スケジュール

en: Operation
ja: 操作

en: Revert
ja: 戻す

en: Revision
ja: リビジョン

en: Copy of the revision from %date.
ja: %dateのリビジョンのコピーです。

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
ja: @type %title は %revision-date 時点のリビジョンに戻されました。

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ja: @type %title の %revision-date 時点のリビジョンが削除されました。

en: Scheduled date
ja: 予定日時
