Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Operation
jv: Operasi

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revision
jv: Perubahan

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
jv: @type %title uwis dibalékna manèh marang revisi saka %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
jv: Revisi sākā %revision-date nang @type %title uwis dibusak.
