Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Revert
ka: დაბრუნება
