Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
lt: @type %title buvo atstatyta į versija iš %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.
