Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Operation
lv: Operācija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revision
lv: Revīzija

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.
