Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Revert
mn: Буцаах
