Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Schedule
pt: Agendar

en: Operation
pt: Operação

en: Revert
pt: Reverter

en: Revision
pt: Revisão

en: Copy of the revision from %date.
pt: Copiar da revisão de %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
pt: @type %title foi revertido para a revisão de %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
pt: A revisão de %revision-date do(a) @type %title foi apagada.

en: Scheduled date
pt: Data de agendamento

en: Completed on @date
pt: Concluído em @date
