Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Schedule
ru: Расписание

en: Operation
ru: Действие

en: Revert
ru: Вернуть

en: Revision
ru: Редакция

en: Copy of the revision from %date.
ru: Копия редакции от %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
ru: Материал %title типа @type возвращен к редакции от %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ru: Редакция материала %title типа @type от %revision-date была удалена.

en: Scheduled date
ru: Запланированная дата

en: Completed on @date
ru: Завершено @date
