Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Schedule
sk: Plán

en: Operation
sk: Operácia

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
sk: @type %title bol nahradený predchádzajúcou revíziou z %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sk: Revízia @type %title z %revision-date bola odstránená.
