Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени
