Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Operation
sv: Funktion

en: Revert
sv: Återställ

en: Revision
sv: Version

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
sv: %title (@type) har återställts till versionen från %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sv: Versionen från %revision-date av %title (@type) har raderats.
