Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
th: @type %title ถูกแก้ไขรุ่นกลับเป็นรุ่น %revision-date

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
th: ลบรุ่น %revision-date ของ @type %title แล้ว
