Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: Operation
tr: İşlem

en: Revert
tr: Geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
tr: %title başlıklı @type içeriği, %revision-date tarihindeki sürümüne geri alındı

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
tr: @type türündeki %revision-date tarihli %title sürümü silindi.

en: Scheduled date
tr: Zamanlanmış tarih
