Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین
