Revisioning (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Revisions
ug: تۈزىتىلگەن نۇسخىسىى
