Revisioning (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: content
bs: sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: more
bs: još

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: View
bs: Pregled

en: Node
bs: Nod

en: Page
bs: Strana

en: Revisions
bs: Revizije

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: published
bs: objavljen

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Moderated
bs: Moderirano

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: @type: deleted %title revision %revision.
bs: @type: obrisan %title revizijom %revision.

en: Is one of
bs: jedan od

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bs: @type: povraćen %title revizijom %revision.
