Revisioning (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
