Revisioning (7.x-1.0-beta4) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: more
ht: plis

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
