Revisioning (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Node
az: Material

en: Page
az: Səhifə

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: @type: deleted %title revision %revision.
az: @type: silindi %title revision %revision.

en: Offset
az: Ofset

en: Is one of
az: Biridir

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.
