Revisioning (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: content
ro: conţinut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: more
ro: mai multe

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Version
ro: Versiune

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: View
ro: Afișează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Page
ro: Pagina

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Revisions
ro: Revizii

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Pending
ro: În așteptare

en: published
ro: publicat

en: Moderated
ro: Moderat

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Apply
ro: Aplică

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: @type: deleted %title revision %revision.
ro: @type: pentru %title revizia %revision a fost ștearsă.

en: Offset
ro: Decalaj

en: Is one of
ro: Este unul dintre

en: Delete all revisions
ro: Ștergeți toate revizuirile

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Copy of the revision from %date.
ro: Copie a reviziei de la data de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ro: @type: readus la reviyia %revision a %title.

en: Archived
ro: Arhivat

en: Asc
ro: Ascendent
