Revisioning (7.x-1.0-beta7) - en to no translation catalogue (52 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Body
no: Brødtekst

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: content
no: innhold

en: Author
no: Forfatter

en: Cancel
no: Avbryt

en: more
no: mer

en: Last updated
no: Sist oppdatert

en: Tags
no: Stikkord

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Version
no: Versjon

en: view
no: vis

en: Edit
no: Rediger

en: Date
no: Dato

en: Reset
no: Nullstill

en: View
no: Vis

en: Timestamp
no: Tidsstempel

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Page
no: Side

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Revisions
no: Versjoner

en: Display options
no: Visningsvalg

en: State
no: Status

en: Terms
no: Termer

en: Desc
no: Synkende

en: Defaults
no: Standardverdier

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Pending
no: Avventer

en: published
no: publisert

en: Moderated
no: Moderert

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Apply
no: Bruk

en: Publish
no: Publiser

en: Unpublish
no: Avpubliser

en: @type: deleted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision slettet.

en: Offset
no: Forskyving

en: Nid
no: NID

en: Is one of
no: Er en av

en: Delete all revisions
no: Slett alle revisjoner

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: Compare
no: Sammenlign

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision tilbakeført.

en: 1 revision | @count revisions
no[0]: 1 versjon
no[1]: @count versjoner

en: Archived
no: Arkivert

en: Asc
no: Stigende

en: Edit content revisions
no: Rediger tidligere versjoner

en: Publish content revisions
no: Publiser tidligere versjoner
