Revisioning (7.x-1.0-beta7) - en to tr translation catalogue (51 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: content
tr: içerik

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: more
tr: daha fazla

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Version
tr: Sürüm

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Node
tr: Düğüm

en: Page
tr: Sayfa

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: State
tr: Durum

en: Terms
tr: Terimler

en: Desc
tr: Azalan

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: published
tr: yayında

en: Moderated
tr: Denetlenen

en: content author
tr: içerik yazarı

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Apply
tr: Uygula

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: @type: deleted %title revision %revision.
tr: @type: %title içeriğinin %revision sürümü silindi.

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Is one of
tr: Birisidir

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: @type: reverted %title revision %revision.
tr: @type: %title içeriğinin %revision sürümü geri alındı.

en: Archived
tr: Arşivlendi

en: Asc
tr: Artan
