Revisioning (7.x-1.0-beta7) - en to uk translation catalogue (75 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: content
uk: матеріал

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: more
uk: ще

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Version
uk: Версія

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: View
uk: Перегляд

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User ID
uk: ID користувача

en: Node
uk: Матеріал

en: Page
uk: Сторінка

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Revisions
uk: Редакції

en: Display options
uk: Опції відображення

en: State
uk: Стан

en: Terms
uk: Терміни

en: Desc
uk: Спад

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Pending
uk: Очікування

en: published
uk: опубліковано

en: Moderated
uk: Ухвалено

en: content author
uk: автор умісту

en: acting user
uk: діючий користувач

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Apply
uk: Застосувати

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: @type: deleted %title revision %revision.
uk: @type: %title видалено редакцію %revision.

en: Offset
uk: Зміщення

en: archived
uk: в архіві

en: Pending revisions
uk: Редакції на розгляді

en: Is one of
uk: Один з

en: Please note there is one revision more recent than the one you are about to edit.
uk: Будь ласка майте на увазі що існує ще одна редакція крім поточної, яку Ви змінюєте.

en: Are you sure you want to unpublish %title?
uk: Ви дійсно бажаєте зняти з публікації %title?

en: Unpublishing will remove this content from public view.
uk: Зняття з публікації унеможливить перегляд цього матеріалу відвідувачами сайту.

en: Unpublish current revision
uk: Зняти з публікації поточну редакцію

en: Delete all revisions
uk: Видалення всіх редакцій

en: current revision (published)
uk: поточна редакція (опубліковане)

en: Compare to current
uk: Зрівняти з поточним

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Compare
uk: Порівняння

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
uk: @type: %title повернено до редакції %revision.

en: View current
uk: Переглянути поточну

en: Edit current
uk: Змінити поточну

en: Saved !date by !username
uk: Збережене !date користувачем !username

en: in draft/pending publication
uk: чернетка, очікує публікації

en: !num_revisions pending
uk: !num_revisions в очікуванні

en: New revision in draft, pending moderation
uk: Відправити нову редакцію в чернетки, що очікує ухвалення

en: Displaying <em>pending</em> revision of @content_type %title, last modified by !author on @date
uk: Відображається редакція матеріалу<em>, що очікує ухвалення</em> @content_type %title, останній раз змінена !author @date

en: Displaying <em>current, published</em> revision of @content_type %title, last modified by !author on @date
uk: Відображається <em>поточна, опублікована</em> редакція матеріалу @content_type %title, останній раз змінена !author @date

en: Displaying <em>archived</em> revision of @content_type %title, last modified by !author on @date
uk: Відображається <em>архівна</em> редакція матеріалу @content_type %title, останній раз змінена !author @date

en: Delete both revisions
uk: Видалити обидві редакції

en: Publish this
uk: Опублікувати цю

en: Revert to this
uk: Повернутися до цієї

en: Archived
uk: Архівовано

en: Asc
uk: Зрост

en: Revision Author
uk: Автор редакції

en: Allows revisions to be published at specified times.
uk: Дозволяє редакціям бути опублікованими в зазначений час.
