Revisioning (7.x-1.0-beta9) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: more
sq: tjetër

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Node
sq: Nyjë

en: Page
sq: Faqe

en: Revisions
sq: Revizione

en: published
sq: publikuar

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: @type: deleted %title revision %revision.
sq: @type: u eleminua revizioni %revision i %title.

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sq: @type: rikthyer %title revizioni %revision.
