Revisioning (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: content
be: змест

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Node
be: Вузел

en: Page
be: Старонка

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Delete all
be: Выдаліць усё

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: published
be: апублікавана

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: @type: deleted %title revision %revision.
be: @type: выдалены %title з версіі %revision.

en: New revision
be: Новая версія

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
be: @type: вернуты %title версіі %revision.

en: No revision
be: Няма версіі
