Revisioning (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: more
et: veel

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Node
et: Postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Display options
et: Kuva valikud

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Pending
et: Ootel

en: published
et: avaldatud

en: Moderated
et: Modereeritud

en: content author
et: sisu autor

en: acting user
et: tegutses kasutajana

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: Offset
et: Nihe

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: New revision
et: Uus redaktsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compare
et: Võrdle

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: No revision
et: Redaktsioonid puuduvad

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Asc
et: Kasvav
