Revisioning (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (40 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: content
is: innihald

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: more
is: meira

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Version
is: Útgáfa

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Node
is: Nóða

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Delete all
is: Eyða öllu

en: State
is: Fylki

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: published
is: birt

en: Revision
is: Útgáfa

en: Not published
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Rev.
is: Útg.

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
