Revisioning (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: content
lv: saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: more
lv: vairāk

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Node
lv: Mezgls

en: Page
lv: Lapa

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Pending
lv: Gaida

en: published
lv: publicēts

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: @type: deleted %title revision %revision.
lv: @type: dzēsta %title revīzija %revision.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: New revision
lv: Jauna revīzija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: No revision
lv: Nav revīziju
