Revisioning (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (76 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: content
pl: zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: more
pl: więcej

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Version
pl: Wersja

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: View
pl: Widok

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Node
pl: Węzeł

en: Page
pl: Strona

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: State
pl: Stan

en: Terms
pl: Terminy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Pending
pl: Oczekujące

en: published
pl: opublikowany

en: Moderated
pl: Moderowane

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: @type: deleted %title revision %revision.
pl: @type: usunięto wersję %revision węzła %title.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: archived
pl: zarchiwizowano

en: Nid
pl: ID węzła

en: Is one of
pl: Jeden z

en: When unpublishing the current revision
pl: Kiedy anuluje się publikację bieżącej wersji

en: To edit, publish or delete one of the revisions below, click on its saved date.
pl: Kliknij na datę aby zobaczyć konkretną wersję.

en: Initial revision created and published.
pl: Początkowa wersja została utworzona i opublikowana.

en: Please note there is one revision more recent than the one you are about to edit.
pl: Zwróć uwagę że istnieje jedna wersja bardziej aktualna od tej, którą chcesz modyfikować.

en: Publishing this revision will make it visible to the public.
pl: Opublikowanie tej wersji uczyni ją widoczną dla wszystkich.

en: Are you sure you want to unpublish %title?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz anulować publikację %title?

en: Unpublishing will remove this content from public view.
pl: Anulowanie publikacji usunie tą treść z widoku publicznego.

en: Revision has been published.
pl: Wersja została opublikowana.

en: Unpublish current revision
pl: Anuluj publikację bieżącej wersji

en: Unpublished @type %title
pl: Nieopublikowany @type %title

en: New revision
pl: Nowa wersja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compare
pl: Porównaj

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
pl: @type: przywrócono wersję %revision węzła %title.

en: View current
pl: Podgląd

en: Edit current
pl: Edytuj

en: Saved !date by !username
pl: Zapisana !date przez !username

en: New revision in draft
pl: Nowe rewizje w moderacji

en: There is a pending revision. Are you sure you want to revert to an archived revision?
pl: Istnieje oczekująca wersja. Czy jesteś pewien, że chcesz cofnąć do starszej wersji?

en: Displaying <em>pending</em> revision of @content_type %title, last modified by !author on @date
pl: Wyświetlana jest <em>oczekująca na moderację</em> wersja %title, ostatnio modyfikowana przez !author dnia @date

en: Displaying <em>current, published</em> revision of @content_type %title, last modified by !author on @date
pl: Wyświetlana jest <em>obecna, opublikowana</em> wersja %title, ostatnio modyfikowana przez !author dnia @date

en: Displaying <em>archived</em> revision of @content_type %title, last modified by !author on @date
pl: Wyświetlana jest <em>archiwalna</em> wersja %title, ostatnio modyfikowana przez !author dnia @date

en: Oldest at top
pl: Najstarszy na górze

en: No revision
pl: Brak wersji

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Revision state
pl: Stan rewizji

en: Asc
pl: Rosnąco
