Revisioning (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (88 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: content
ca: contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: State
ca: Estat

en: Terms
ca: Termes

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: published
ca: publicat

en: Moderated
ca: Moderat

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Not published
ca: No publicat

en: Apply
ca: Aplica

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: archived
ca: arxivat

en: Is one of
ca: És un de

en: Executing publish_latest_revision action for @type %title
ca: Executant l'acció publish_latest_revision per @type %title

en: To edit, publish or delete one of the revisions below, click on its saved date.
ca: Per editar, publicar o esborrar una versió, premeu la data de la versió que figura a la llista de revisions.

en: Initial revision created and published.
ca: Revisió inicial creada i publicada.

en: Please note there is one revision more recent than the one you are about to edit.
ca: Si us plau, preneu nota que hi ha una revisió més recent que la que esteu a punt d'editar.

en: Are you sure you want to publish this revision of %title?
ca: Esteu segur de voler publicar aquesta revisió de %title?

en: Publishing this revision will make it visible to the public.
ca: En publicar aquesta revisió es farà visible per a tothom.

en: Are you sure you want to unpublish %title?
ca: Esteu segur de voler retirar %title?

en: Unpublishing will remove this content from public view.
ca: Retirant la versió deixarà d'estar disponible al públic.

en: Revision has been published.
ca: La revisió ha estat publicada.

en: Unpublish current revision
ca: Retira la versió actual

en: current revision (published)
ca: versió actual (publicada)

en: Compare to current
ca: Compara amb l'actual

en: New revision
ca: Nova revisió

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Compare
ca: Compara

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: View current
ca: Mostra l'actual

en: Edit current
ca: Edita l'actual

en: Saved !date by !username
ca: Desat !date per !username

en: Please select 2 revisions rather than !count
ca: Si us plau, seleccioneu 2 revisions en lloc de !count

en: Comparing revision #!revision2 against revision #!revision1
ca: Comparant revisió #!revision2 amb revisió #!revision1

en: in draft/pending publication
ca: Esborrany/pendent de publicació

en: !num_revisions pending
ca: !num_revisions pendents

en: 1 revision | @count revisions
ca[0]: 1 revisió
ca[1]: @count revisions

en: New revision in draft, pending moderation (requires "Create new revision")
ca: Nova revisió en el projecte, a l'espera de moderació (requereix "Crea nova revisió")

en: New revision in draft
ca: Esborrany d'una nova revisió

en: Auto-publishing this revision.
ca: Aquesta revisió ha estat autopublicada.

en: Displaying <em>pending</em> revision of @content_type %title, last modified by !author on @date
ca: Mostrant revisió <em>pendent</em> de @content_type %title, última modificació per !author el dia @date

en: Displaying <em>current, published</em> revision of @content_type %title, last modified by !author on @date
ca: Mostrant la revisió <em>actual i publicada</em> de @content_type %title, modificada per !author el dia @date

en: Revert to this
ca: Reverteix a aquesta

en: No revision
ca: No hi ha cap revisió

en: Current, published
ca: Actual, publicada

en: Archived
ca: Arxivat

en: Links to view content default to
ca: Els enllaços per veure contingut per defecte

en: displaying the current revision
ca: mostrant la revisió actual

en: The first option represents default core behaviour.
ca: La primera opció representa el comportament del nucli per defecte.

en: Links to edit content default to
ca: Els enllaços per editar contingut per defecte

en: editing the current revision
ca: editant la revisió actual

en: Not moderated
ca: Sense moderar

en: List all revisions
ca: Llista totes les revisions

en: Summary of site content
ca: Resum del contingut del lloc

en: Moderated?
ca: Moderat?
