Revisioning (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
