Revisioning (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Compare
my: နှိုင်းယှဉ်ရန်
