Revisioning (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: content
os: мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: View
os: Фенд
