Revisioning (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: content
sk: obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: more
sk: viac

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Node
sk: Uzol

en: Page
sk: Strana

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Delete all
sk: Odstrániť všetko

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: published
sk: zverejnené

en: Moderated
sk: Moderované

en: content author
sk: autor obsahu

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: @type: deleted %title revision %revision.
sk: @type: odstránené %title revízia %revision.

en: Offset
sk: Ofset

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: New revision
sk: Nová revízia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sk: @type: vrátené %title  revízia %revision.

en: No revision
sk: Žiadna revízia

en: Asc
sk: Vzostupne
