Revisioning (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: content
th: เนื้อหา

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: none
th: ไม่มี

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Revisions
th: รุ่น

en: Delete all
th: ลบทั้งหมด

en: State
th: รัฐ

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: New revision
th: ปรับปรุงใหม่

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
th: @type: แก้ไขรุ่น %title เป็นรุ่น %revision

en: No revision
th: ไม่มีการแก้ไข
