Revisioning (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: content
ast: conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: none
ast: nengún

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Page
ast: Páxina

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Delete all
ast: Desanicialo too

en: published
ast: espublizáu

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Not published
ast: Ensin espublizar
