Revisioning (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (49 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: content
el: ύλη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: more
el: περισσότερα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: none
el: κανένα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: @type: deleted %title revision %revision.
el: @type: διαγράφηκε το %title, αναθεώρηση %revision.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: New revision
el: Νέα αναθεώρηση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
el: @type: έγινε επαναφορά του %title, αναθεώρηση %revision.

en: No revision
el: Χωρίς αναθεώρηση

en: Asc
el: Αύξ
