Revisioning (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: more
gu: વધુ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Delete all
gu: બધું કાઢી નાખો

en:  or
gu:  અથવા

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
