Revisioning (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
