Revisioning (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: content
mn: агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: none
mn: хоосон

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: %title is no longer publicly visible.
mn: %title нийтэд ил байхаа больсон байна.
