Revisioning (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Revision
ne: संशोधन

en: Not published
ne: अप्रकाशित
