Revisioning (7.x-1.5) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
