Revisioning (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: none
bg: не

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: State
bg: Статус

en: Pending
bg: В изчакване

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: published
bg: публикувано

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: @type: deleted %title revision %revision.
bg: @type: изтрита %title редакция %revision.

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: New revision
bg: Нова версия

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bg: @type: върната %title редакция %revision.

en: No revision
bg: Няма версия
