Revisioning (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (26 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: none
bn: একটিও নয়

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: published
bn: প্রকাশিত

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
