Revisioning (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (64 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: none
he: ללא

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: State
he: מצב

en: Terms
he: מונחים

en: Desc
he: יורד

en: Latest
he: הכי חדש

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Pending
he: ממתינות

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: published
he: פורסם

en: Moderated
he: מונחה

en: author
he: מחבר/ת

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: New revision
he: גרסה חדשה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Compare
he: השווה

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: No revision
he: אין גירסה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Modify current revision, no moderation
he: עדכן את הגרסה הנוכחית, ללא יצירת גרסה חדשה

en: Create new revision and moderate
he: יצירת גרסה חדשה וניהול

en: Revision creation and moderation options
he: הגדרות יצירת גרסה ומודרציה

en: Scheduled content
he: תכנים מתוזמנים
