Revisioning (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: none
hy: ոչ մի

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: published
hy: հրատարակված

en: author
hy: հեղինակ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: « first
hy: « առաջինը

en: New revision
hy: Նոր վերանայում

en: No revision
hy: Վերանայում չկա
