Revisioning (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (39 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: content
jv: kontén

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: more
jv: pepaké

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: none
jv: ora ana

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: published
jv: dipacak

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: New revision
jv: Revisi anyar

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
jv: @type: dibaléknā %title revisi %revision.

en: No revision
jv: Ora ānā revisi

en: Asc
jv: Urut Maju
