Revisioning (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: none
ka: არცერთი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: author
ka: ავტორი

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
